WYSOKOWYDAJNE TURBINY OMSG 

 

Turbiny z serii SG zapewniają najwyższą jakość obróbki strumieniowo – ściernej we wszystkich maszynach automatycznych OMSG Group.

W naszym typoszeregu posiadamy turbiny o średnicach od 350 mm do nawet 500 mm w zależności od wymagań dotyczących wydajności klienta. Możemy zaproponować wiele konfiguracji turbiny ze względu na użyte materiały elementów, od hartowanej stali do węglika spiekanego.

Nowoczesna, opatentowana technologia pozwala na konstrukcje bez potrzeby używania sprężyn do montażu łopatek. Napęd silników przekazywany jest bezpośrednio.

Oferujemy wymianę turbin w urządzeniach innych producentów ze słabym wsparciem serwisowym oraz w maszynach pracujących w ciężkich warunkach. Nasz wyspecjalizowany, inżynierski serwis zapewni montaż nowych, wysokowydajnych turbin OMSG w praktycznie każdej maszynie automatycznej.

Możliwe konfiguracje turbin:

Galeria:

Wymiana komponentów turbiny zajmuje zaledwie 5 minut.

Jak wygląda ? Sprawdź:

Skontaktuj się z nami i już dziś zacznij pracować z najlepszymi specjalistami w branży.

 

 

POTRZEBUJESZ OFERTY?

    Administratorem danych osobowych jest firma SHOT BLASTING Sp. z o.o. z siedzibą przy Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności SHOT BLASTING Sp. z o.o. Wyrażam zgodę ( zgoda wymagana )

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( w tym adresu e-mail oraz numeru telefonu) przez SHOT BLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 , w celu korzystania z prowadzonej przez spółkę usługi „Newsletter". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter".- Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez SHOTBLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych pochodzących od spółki oraz od partnerów handlowych spółki , z którymi spółka współpracuje w związku z promocjami i innymi formami akcji marketingowych lub podmiotów, z którymi spółka nawiązała współpracę w zakresie świadczenia na ich rzecz usług reklamowych. Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )