SHOT BLASTING Sp. z o.o. 

SHOT BLASTING SP. Z O.O. zajmuje się obsługą rynku polskiego w zakresie: doradztwa technicznego, sprzedaży, montażu oraz serwisu urządzeń do obróbki strumieniowo ściernej oraz malarni przemysłowych.

NASZA OFERTA

nowy soft S71200
Doradztwo
Meeting OMSG (4)
Sprzedaż
zww
Serwis
po procesie
Outsourcing

Firmę tworzą młodzi i ambitni ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży, absolwenci Politechniki Wrocławskiej. Zajmujemy się kompleksową obsługą naszych klientów począwszy od doradztwa technicznego przez montaż i uruchomienia do stałej współpracy w zakresie serwisów i części zamiennych. Naszym atutem jesz szybkość działania w zakresie doradztwa, a także opieki po sprzedażowej i serwisowej. Prowadzimy na terenie Polski profesjonalny serwis oraz magazyn części zamiennych, aby wspierać naszych klientów wtedy kiedy najbardziej nas potrzebują.
Wiele firm w Polsce doceniło naszą wiedzę i profesjonalizm. Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w zakresie doboru optymalnej technologii jesteśmy do dyspozycji. Wykwalifikowana kadra inżynierska gwarantuje naszym klientom kompleksową obsługę w tym zakresie. Obecnie jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem jednych z największych producentów oczyszczarek wirnikowych – śrutownic turbinowych w Europie. W roku 2015 otworzyliśmy również nasz zakład, w którym wykonujemy usługi obróbki powierzchni/śrutowania/piaskowania oraz testy dla naszych klientów.

Od 2018 roku firma SHOT BLASTING należy do Grupy OMSG. OMSG Group to światowy lider w projektowaniu i produkcji maszyn do śrutowania (5500 maszyn), shot peeningu oraz systemów maszynowych. Firma założona w 1961, zlokalizowana w okolicach Mediolanu, od prawie 60 lat udoskonala swoją technologię, https://www.omsg.it/pl/.

Od 2017 roku grupa OMSG jest również właścicielem firmy CARLO BANFI, która projektuje oraz wytwarza automatyczne śrutownice i maszyny do utwardzania powierzchni od 1938 roku. Jest to znana marka na całym świecie z ponad 4000 zainstalowanych maszyn. www.carlobanfi.com/en

Lider w zakresie przemysłowych instalacji do malowania i przygotowania powierzchni. Wspólnie z OMSG tworzą niezawodne linie technologiczne. Firma zlokalizowana w okolicach Verony. www.savim.it

RAGA-logo-298x300

Austriacki dostawca specjalnych rozwiązań w zakresie pneumatycznej obróbki metali. Doświadczony producent urządzeń do shot peeningu. www.raga.at

WINOA

Światowy lider na rynku ścierniw WINOA Abrasives zapewnia niezrównane doświadczenie w produktach, usługach i technologii dedykowanej oczyszczaniu.

OFERTA URZĄDZEŃ

Automatyczne śrutownice turbinowe
Kompletne linie technologiczne
Automatyczne śrutownice pneumatyczne
Lakiernie proszkowe i na mokro
Shotblasting
Śrutownice używane

AKTUALNOŚCI

SHOT BLASTING Sp. z o.o.
Nasz Adres

Aleja Kalifornijska 14
55-020 Rzeplin

Nasz telefon

Telefon: +48 509 033 460

Nasz E-Mail

biuro@shotblasting.pl
lukasz@shotblasting.pl