SHOT BLASTING Sp. z o.o. Sp. K.

SHOT BLASTING SP. Z O.O. SP. K. zajmuje się obsługą rynku polskiego w zakresie: doradztwa technicznego, sprzedaży, montażu oraz serwisu urządzeń do obróbki strumieniowo ściernej oraz malarni przemysłowych.

NASZA OFERTA

nowy soft S71200
Doradztwo
Meeting OMSG (4)
Sprzedaż
20171229_115201
Montaż
Stalowa Wola-20120515-00336
Serwis
po procesie
Outsourcing

Firmę tworzą młodzi i ambitni ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży, absolwenci Politechniki Wrocławskiej. Zajmujemy się kompleksową obsługą naszych klientów począwszy od doradztwa technicznego przez montaż i uruchomienia do stałej współpracy w zakresie serwisów i części zamiennych. Naszym atutem jesz szybkość działania w zakresie doradztwa, a także opieki po sprzedażowej i serwisowej. Prowadzimy na terenie Polski profesjonalny serwis oraz magazyn części zamiennych, aby wspierać naszych klientów wtedy kiedy najbardziej nas potrzebują.
Wiele firm w Polsce doceniło naszą wiedzę i profesjonalizm. Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w zakresie doboru optymalnej technologii jesteśmy do dyspozycji. Wykwalifikowana kadra inżynierska gwarantuje naszym klientom kompleksową obsługę w tym zakresie. Obecnie jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem jednych z największych producentów oczyszczarek wirnikowych – śrutownic turbinowych w Europie. W roku 2015 otworzyliśmy również nasz zakład, w którym wykonujemy usługi obróbki powierzchni/śrutowania/piaskowania oraz testy dla naszych klientów.

Od 2018 roku firma SHOT BLASTING należy do Grupy OMSG. OMSG Group to światowy lider w projektowaniu i produkcji maszyn do śrutowania (5500 maszyn), shot peeningu oraz systemów maszynowych. Firma założona w 1961, zlokalizowana w okolicach Mediolanu, od prawie 60 lat udoskonala swoją technologię, https://www.omsg.it/pl/.

Od 2017 roku grupa OMSG jest również właścicielem firmy CARLO BANFI, która projektuje oraz wytwarza automatyczne śrutownice i maszyny do utwardzania powierzchni od 1938 roku. Jest to znana marka na całym świecie z ponad 4000 zainstalowanych maszyn. www.carlobanfi.com/en

Lider w zakresie przemysłowych instalacji do malowania i przygotowania powierzchni. Wspólnie z OMSG tworzą niezawodne linie technologiczne. Firma zlokalizowana w okolicach Verony. www.savim.it

RAGA-logo-298x300

Austriacki dostawca specjalnych rozwiązań w zakresie pneumatycznej obróbki metali. Doświadczony producent urządzeń do shot peeningu. www.raga.at

WINOA

Światowy lider na rynku ścierniw WINOA Abrasives zapewnia niezrównane doświadczenie w produktach, usługach i technologii dedykowanej oczyszczaniu.

OFERTA URZĄDZEŃ

Automatyczne śrutownice turbinowe
Kompletne linie technologiczne
Automatyczne śrutownice pneumatyczne
Lakiernie proszkowe i na mokro
Shotblasting
Śrutownice używane

NASZE CERTYFIKATY

AKTUALNOŚCI

SHOT BLASTING Sp. z o.o. Sp. K.
Nasz Adres

ul. Reja 14
55-010 Radwanice (k. Wrocławia)

Nasz telefon

Telefon: +48 501 145 302
Telefon: +48 509 033 460

Nasz E-Mail

Email: biuro@shotblasting.pl
Email: lukasz@shotblasting.pl