ŚRUTOWNICE VERBOR

Śrutownice do drutu w kręgach

Oczyszczarki wirnikowe do mechanicznego usuwania zendry z drutu w kręgach.

Kręgi są obrabiane na dwóch ramionach, które obracają się wokół własnej osi i umieszczane są naprzemiennie w komorze roboczej urządzenia, gdzie następuje proces śrutowania za pomocą dużej ilości rzutników o wysokiej mocy, aby zapewnić pełne pokrycie powierzchni śrutowanego drutu.

Ściany, na których zamontowane jest ramie obrotowe wyłożone są odpornymi na ścieranie blachami manganowymi. Drzwi podtrzymują również dwa reduktory obrotowe, które kontrolują obrót ramienia podtrzymującego wsad.

Ruch obrotowy ramienia w komorze roboczej zaprogramowany jest w taki sposób, aby zagwarantować jak najlepsza ekspozycję drutu na ścierniwo podawane ze strony rzutników.

Ramię znajdujące się na zewnątrz może być kontrolowane przez operatora. Umieszczenie ramion po przeciwnych stronach ściany pozwala na równoległe śrutowanie oraz proces załadunku i rozładunku kręgów.

Galeria:

POTRZEBUJESZ OFERTY?

    Administratorem danych osobowych jest firma SHOT BLASTING Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą przy ul. Reja 14, 55-010 Radwanice (k. Wrocławia). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności SHOT BLASTING Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę ( zgoda wymagana )

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( w tym adresu e-mail oraz numeru telefonu) przez SHOT BLASTING Sp. z o. o. Sp. K. i SHOT BLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-78-40 , w celu korzystania z prowadzonej przez spółkę usługi „Newsletter". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter".- Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez SHOT BLASTING Sp. z o. o. Sp. K. i SHOTBLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-78-40 dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych pochodzących od spółki oraz od partnerów handlowych spółki , z którymi spółka współpracuje w związku z promocjami i innymi formami akcji marketingowych lub podmiotów, z którymi spółka nawiązała współpracę w zakresie świadczenia na ich rzecz usług reklamowych. Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )