ŚRUTOWNICE SANDERPLATE

URZĄDZENIA DO OBRÓBKI BLACH W PIONIE

Śrutownica do obróbka blach w pionie

Automatyczna śrutownica do blach w pozycji pionowej ustawionych pod lekki kątem poruszających się na przenośniku rolkowym wyposażonym w napęd.
Koncepcja tej maszyny upraszcza projekt urządzenia i pozawala na specyficzna pozycję turbin, które znajduja sie na bokach urządzenia tj po obu stronach blachy. To rozwiązanie zapobiega kumulowaniu się ścierniwa oraz zapewnia równomierne oczyszczenie powierzchni z określonymi prędkościami roboczymi.

Przewidziane jest również wyłączenia górnych turbin w zależności od szerokości blach tak aby oszczędzać energie oraz zmniejszyć kosztu obsługi śrutownicy.

Galeria:

POTRZEBUJESZ OFERTY?

    Administratorem danych osobowych jest firma SHOT BLASTING Sp. z o.o. z siedzibą przy Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności SHOT BLASTING Sp. z o.o. Wyrażam zgodę ( zgoda wymagana )

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( w tym adresu e-mail oraz numeru telefonu) przez SHOT BLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 , w celu korzystania z prowadzonej przez spółkę usługi „Newsletter". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter".- Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez SHOTBLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych pochodzących od spółki oraz od partnerów handlowych spółki , z którymi spółka współpracuje w związku z promocjami i innymi formami akcji marketingowych lub podmiotów, z którymi spółka nawiązała współpracę w zakresie świadczenia na ich rzecz usług reklamowych. Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )