ŚRUTOWNICE ROLL

Śrutownice do rolek maszynowych do walcowania na zimno

Oczyszczarka wirnikowa do rolek typu ROLL jest odpowiednia do obróbki strumieniowej dużych rolek maszynowych do walcowania na zimno.

Elementy wprowadzane są do komory roboczej na zmotoryzowanym wózku, komora osłonięta jest specjalnymi trudnościeralnymi wyłożeniami ze stali manganowej a wózek posiada rolki pozwalające na obrót elementu wraz z możliwością regulacji jego prędkości obrotowej.

W trakcie procesu śrutowania wózek porusza się w komorze roboczej do przodu i do tyłu dodatkowo ruch zsynchronizowany jest z jednoczesnym obrotem.

Turbiny zaprojektowane przez CARLO BANFI, umieszczone są na górze komory śrutowniczej.

Śrutownica turbinowa typu ROLL jest wyposażona w system recyrkulacji ścierniwa, który gwarantuje ciągłość i jednorodność procesu. Kluczowe jest to aby uzyskać tą samą chropowatość na całej powierzchni rolki.

Galeria:

POTRZEBUJESZ OFERTY?

    Administratorem danych osobowych jest firma SHOT BLASTING Sp. z o.o. z siedzibą przy Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności SHOT BLASTING Sp. z o.o. Wyrażam zgodę ( zgoda wymagana )

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( w tym adresu e-mail oraz numeru telefonu) przez SHOT BLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 , w celu korzystania z prowadzonej przez spółkę usługi „Newsletter". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter".- Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez SHOTBLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych pochodzących od spółki oraz od partnerów handlowych spółki , z którymi spółka współpracuje w związku z promocjami i innymi formami akcji marketingowych lub podmiotów, z którymi spółka nawiązała współpracę w zakresie świadczenia na ich rzecz usług reklamowych. Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )