ŚRUTOWNICE ISTR

Śrutownice do oczyszczania zewnętrznej powierzchni rur

Śrutowanie rur o średnicach do 20” (500 mm), może być zrealizowane za pomocą oczyszczarki wirnikowej ISTR wyposażonej w turbiny rzutowe zaprojektowane przez CARLO BANFI,  odpowiednio ułożone w górnej części komory roboczej.

Specjalny system przenośników kontroluje podawanie materiału do przodu oraz zapewnia również rotacje rury wokół własnej osi tak, aby cała powierzchnia rury była pokryta równomiernie strumieniem ścierniwa.

Dla większych średnic (do to 60”) transport rur odbywa się za pomocą kół o specjalnym kątowym położeniu w zależności od średnicy rury.

Dla średnich i dużych średnic (20” ÷ 80”) turbiny umieszczone są poniżej elementów transportowanych tak, aby odległość elementów od rzutników był stały niezależnie od wymiarów.

Otwór wlotowy oraz wylotowy wyposażony jest w gumowe uszczelnienia, aby zapobiec wydostawaniu się ścierniwa na zewnątrz.

Galeria:

Film:

POTRZEBUJESZ OFERTY?

    Administratorem danych osobowych jest firma SHOT BLASTING Sp. z o.o. z siedzibą przy Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności SHOT BLASTING Sp. z o.o. Wyrażam zgodę ( zgoda wymagana )

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( w tym adresu e-mail oraz numeru telefonu) przez SHOT BLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 , w celu korzystania z prowadzonej przez spółkę usługi „Newsletter". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter".- Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez SHOTBLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych pochodzących od spółki oraz od partnerów handlowych spółki , z którymi spółka współpracuje w związku z promocjami i innymi formami akcji marketingowych lub podmiotów, z którymi spółka nawiązała współpracę w zakresie świadczenia na ich rzecz usług reklamowych. Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )