ŚRUTOWNICE ISIB

Śrutownice do oczyszczania wnętrz zbiorników

ISIB OCZYSZCZARKA DO ŚRUTOWANIA WNĘTRZ ZBIORNIKÓW

Oczyszczarka do śrutowania wewnętrznych powierzchni zbiorników przed procesem emaliowania.

Maszyna z serii ISIB pozwala na śrutowanie wewnętrznych powierzchni zbiorników transportowanych na przenośniku podwieszanym, za pomocą lanc z dyszami zasilanymi sprężonym powietrzem, które są automatycznie wprowadzane do ich wnętrza.

Tego typu urządzenia z regułu stanowią cześć automatycznych linii do emaliowania wnętrz zbiorników zintegrowanych  z systemami tranportu podwieszonego tak aby uzyskać odpowiednią wydajność wymaganą przez klienta.

Klasyczne urządzenie CARLO BANFI składa się z:

 • Modułowych komór śrutowniczych. Aby zwiększyć wydajność możemy dołożyć kolejne stacje.
 • System poruszania lancami wraz z napędami bezszczotkowymi, które oferują dużą efektywność oraz niezawodność.
 • Lanc śrutujących obracających się wewnętrz statycznie wiszącego zbiornika. Ale także wersja z ruchomym zbiornikiem i statyczną dyszą.
 • Stacja odmuchująca, której zadaniem jest usunięcie zalegającego ścierniwa z dolnej dennicy oraz zakamarków wewnątrz zbiornika.
 • Systemu recurkulacji ścierniwa składający się m.in. z 2 oczyszczarek o wysokiej wydajności z zaworem start/stop oraz całym niezbędnym wyposażeniem gwarantującym ciągłą prace. Jak każda śrutownica Carlo Banfi może być doposażona o szereg opcji oraz systemów sterowania i kontroli zdalnej, włączając w to system zdalnego serwisu.

Galeria:

POTRZEBUJESZ OFERTY?

  Administratorem danych osobowych jest firma SHOT BLASTING Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą przy ul. Reja 14, 55-010 Radwanice (k. Wrocławia). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności SHOT BLASTING Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę ( zgoda wymagana )

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( w tym adresu e-mail oraz numeru telefonu) przez SHOT BLASTING Sp. z o. o. Sp. K. i SHOT BLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-78-40 , w celu korzystania z prowadzonej przez spółkę usługi „Newsletter". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter".- Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez SHOT BLASTING Sp. z o. o. Sp. K. i SHOTBLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-78-40 dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych pochodzących od spółki oraz od partnerów handlowych spółki , z którymi spółka współpracuje w związku z promocjami i innymi formami akcji marketingowych lub podmiotów, z którymi spółka nawiązała współpracę w zakresie świadczenia na ich rzecz usług reklamowych. Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )