ŚRUTOWNICE GC

Śrutownice z ruchomym wózkiem i stołem obrotowym

Śrutownica ruchomym wózkiem i stołem obrotowym do oczyszczania odlewów.

Oczyszczarka wirnikowa GC jest zaprojektowana do śrutowania szerokiej gamy wielkogabarytowych odlewów o różnych rozmiarach, elementy umieszone są na wózku, który wewnątrz kabiny roboczej podczas procesu może się obracać.

Średnica stołu ma zakres od 2-5 m ale możliwe jest też śrutowania większych odlewów (5-150 Ton), co stanowi o bardzo dużej uniwersalności urządzenia oraz o możliwościach optymalizacji procesu śrutowania.

Ścierniwo podawane jest na element z wysoką prędkością za pomocą wysokowydajnych turbin wysokiej mocy.

Turbiny zamontowane są na górze oraz boku komory roboczej.

Odlewy ułożone są na stole obrotowym (jeden obok drugiego), wyposażony jest on w ruchomy wózek za pomocą, którego całość wjeżdża do komory roboczej.

Proces śrutowania odbywa się na kilku stacjach.

Przy odlewach o średnicy do 5m stół obraca się tak, aby uzyskać idealne pokrycie powierzchni elementów. Dodatkowo stół może poruszać się w trakcie procesu do kolejnej pozycji roboczej i z powrotem przy czym obrót jest zachowany podczas przejazdu dzięki czemu uzyskujemy idelane pokrycie śrutowanego elementu.

Dla większych odlewów obrót stołu jest zablokowany i porusza się on między stacjami roboczymi.

Galeria:

POTRZEBUJESZ OFERTY?

    Administratorem danych osobowych jest firma SHOT BLASTING Sp. z o.o. z siedzibą przy Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności SHOT BLASTING Sp. z o.o. Wyrażam zgodę ( zgoda wymagana )

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( w tym adresu e-mail oraz numeru telefonu) przez SHOT BLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 , w celu korzystania z prowadzonej przez spółkę usługi „Newsletter". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter".- Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez SHOTBLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych pochodzących od spółki oraz od partnerów handlowych spółki , z którymi spółka współpracuje w związku z promocjami i innymi formami akcji marketingowych lub podmiotów, z którymi spółka nawiązała współpracę w zakresie świadczenia na ich rzecz usług reklamowych. Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )