ŚRUTOWNICE DS DESCALER

PRZELOTOWE URZĄDZENIA DO PRĘTÓW I DRUTU

DS – DESCALER przelotowa oczyszczarka wirnikowa do śrutowania drutu.

Predkości robocze są uzależnione od ilości zainstalowanych turbin a ich zakres wynosi od 50 do 220 m/min.

Śrutownica DS – DESCALER może obrabiać drut o różnych przekrojach, okragłych, kwadratowych, sześciennych i w postaci płaskownika.

Otwór wlotowy jak wylotowy jest przystosowany do różnych przkerojów i umożliwia szybkie przystosowanie urządzenia do różnych kształtów.

Wydajność oczyszczarki jest znacznie większa dzięki zastosowaniu system specjalnych koncentratorów i kumulacji rykoszetów na powierzchni drutu.

Oczyszczarka wirnikowa DS – DESCALER  może stanowić część wiekszej linii do ciągnienia drutu albo linii do obróbki plastycznej drutu na zimno.

Alternatywnie urządzenie może być niezależnym gniazdem śrutującym zasilanym przez systemy prowadzące drut (rozwijające, nawijające).

Galeria:

Video:

POTRZEBUJESZ OFERTY?

    Administratorem danych osobowych jest firma SHOT BLASTING Sp. z o.o. z siedzibą przy Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności SHOT BLASTING Sp. z o.o. Wyrażam zgodę ( zgoda wymagana )

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( w tym adresu e-mail oraz numeru telefonu) przez SHOT BLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 , w celu korzystania z prowadzonej przez spółkę usługi „Newsletter". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter".- Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez SHOTBLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych pochodzących od spółki oraz od partnerów handlowych spółki , z którymi spółka współpracuje w związku z promocjami i innymi formami akcji marketingowych lub podmiotów, z którymi spółka nawiązała współpracę w zakresie świadczenia na ich rzecz usług reklamowych. Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )