ŚRUTOWNICE SANDERPIPES

Automatyczna śrutownica do oczyszczania wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni rur. Usuwanie tlenków na powierzchni odbywa się za pomocą ścierniwa metalicznego wyrzucanego przez jedną lub większą ilość patentowanych turbin OMSG ustawionych prostopadle do osi rury tak aby skuteczność urządzenia była niezależna od średnicy rury, która powinna obracać się oraz poruszać do przodu w tym samym czasie. Zainstalowane moce w urządzeniu (ustawiane w zależności od wymagań klienta) pozwalają na perfekcyjną obróbkę z dużymi prędkościami roboczymi. Urządzenie może być częścią linii technologicznej do malowania, smołowania etc. Podczas jednego przejścia przez komorę roboczą uzyskiwana jest powierzchnia zgodnie z normą ISO 8501-1 i SIS SS 055900. Elementy turbin oraz komora robocza wykonane są z materiałów o wyjątkowej wytrzymałości i trudnościeralności. Konstrukcja i wykonanie gwarantują niezawodność w ciągłej pracy. Maszyny wyposażone są w pełny system wentylacyjny oraz filtr suchy.

Wyposażenie do specjalnych zastosowań:

 • LONG LIFE – wyposażenie dające możliwość pracy na śrucie ostro krawędziowym
 • Zewnętrzne i wewnętrzne czyszczenie rur
 • INVERTER – płynna zmiana obrotów turbiny
 • PLC – sterownik programowalny
 • TP – ekran dotykowy
 • ATEX – wyposażenie antywybuchowe
 • TELEASSISTANCE
 • POCKET EVO & SERVICE – wyposażenie zgodne z INDUSTRY 4.0

Zastosowanie SANDERPIES w przemyśle:

 • Rury kalandrowane
 • Rury odlewane odśrodkowo
 • Rury spawane
 • Rury bezszwowe

Galeria:

POTRZEBUJESZ OFERTY?

  Administratorem danych osobowych jest firma SHOT BLASTING Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą przy ul. Reja 14, 55-010 Radwanice (k. Wrocławia). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności SHOT BLASTING Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę ( zgoda wymagana )

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( w tym adresu e-mail oraz numeru telefonu) przez SHOT BLASTING Sp. z o. o. Sp. K. i SHOT BLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-78-40 , w celu korzystania z prowadzonej przez spółkę usługi „Newsletter". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter".- Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez SHOT BLASTING Sp. z o. o. Sp. K. i SHOTBLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-78-40 dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych pochodzących od spółki oraz od partnerów handlowych spółki , z którymi spółka współpracuje w związku z promocjami i innymi formami akcji marketingowych lub podmiotów, z którymi spółka nawiązała współpracę w zakresie świadczenia na ich rzecz usług reklamowych. Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )