ŚRUTOWNICE ROTOFLOW

PRZELOTOWE ŚRUTOWNICE BĘBNOWE- NIECKOWE

Oczyszczarki wirnikowe zaprojektowane zostało do automatycznego ciągłego oczyszczania małych i średnich detali. Urządzenie ma szczególne zastosowanie: w liniach produkcyjnych gdzie transport detali zarówno do jak i z urządzenia odbywa się w trybie automatyczny. ROTOFLOW może obrabiać małe detale, które wymagają kosmetycznego wykończenia powierzchni, ponieważ wyposażone jest w specjalnie opatentowany przenośnik zapobiegający grupowaniu się detali. Duża wydajność urządzenia jest spowodowana bardzo precyzyjnym ustawieniem turbin wzdłuż osi kabiny roboczej. Przenośnik wibracyjny z cylindryczną sekcją obrotową podaje detale do komory roboczej. Po przez zastosowanie specjalnie zaprojektowanego przenośnika detale są obrabiane, obracane i przemieszczane tworząc ciągły strumień elementów. Czas przepływu detali przez urządzenie może być regulowany płynnie po przez urządzenie zainstalowane w szafie sterowniczej, które odpowiada za prędkość obracania się przenośnika.

Wyposażenie specjalne:

 • LONG LIFE – wyposażenie dające możliwość pracy na śrucie ostro krawędziowym
 • ATEX – wyposażenie dla aluminium
 • INVERTER – płynna zmiana obrotów turbiny
 • PLC – sterownik dotykowy
 • RC – specjalne urządzenie do dokładnego czyszczenia ścierniwa
 • POLY – elementy wewnętrzne urządzenia wyłożone specjalnym materiałem nie niszczącym powierzchni detali
 • AUT.LOAD/UNLOAD – Systemy automatycznego załadunku, rozładunku oraz seg regacji detali ze względu na wielkość i wagę elementów.

Zastosowanie ROTOFLOW w przemyśle:

 • Odlewnie aluminium
 • Odlewnie mosiądzu
 • Przemysł elementów miedzianych
 • Przemysł elementów plastikowych lub bakielitowych
 • i wiele innych

POTRZEBUJESZ OFERTY?

  Administratorem danych osobowych jest firma SHOT BLASTING Sp. z o.o. z siedzibą przy Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności SHOT BLASTING Sp. z o.o. Wyrażam zgodę ( zgoda wymagana )

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( w tym adresu e-mail oraz numeru telefonu) przez SHOT BLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 , w celu korzystania z prowadzonej przez spółkę usługi „Newsletter". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter".- Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez SHOTBLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych pochodzących od spółki oraz od partnerów handlowych spółki , z którymi spółka współpracuje w związku z promocjami i innymi formami akcji marketingowych lub podmiotów, z którymi spółka nawiązała współpracę w zakresie świadczenia na ich rzecz usług reklamowych. Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )