ROBOT

Automatyczne urządzenia do oczyszczania/utwardzania powierzchnie elementów za pomocą strumienia ścierniwa. Dzięki zastosowaniu robota manipulacyjnego oraz uchwytów procesowi utwardzania można poddać bardzo dużą ilość detali o różnych kształtach. Robot umożliwia także selektywne oczyszczanie/utwardzanie detali. Dzięki zastosowaniu wielu stancji roboczych możemy uzyskać bardzo wysokie wydajności urządzenia. Maszyna charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania oraz precyzją wykonywanego procesu.

Każde urządzenie jest projektowane pod klienta oraz jego wydajność produkcyjną.

Zastosowanie AUTOMATYCZNYCH ŚRUTOWNIC PNEUMATYCZNYCH z ROBOTEM w przemyśle:

 • produkcja sprężyn
 • produkcja turbin
 • elementy maszyn wyścigowych (samochody, łodzie, rowery)
 • Automotive (samochodowy)
 • Aerospace (lotniczy)
 • i wiele innych

POTRZEBUJESZ OFERTY?

  Administratorem danych osobowych jest firma SHOT BLASTING Sp. z o.o. z siedzibą przy Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności SHOT BLASTING Sp. z o.o. Wyrażam zgodę ( zgoda wymagana )

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( w tym adresu e-mail oraz numeru telefonu) przez SHOT BLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 , w celu korzystania z prowadzonej przez spółkę usługi „Newsletter". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter".- Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez SHOTBLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych pochodzących od spółki oraz od partnerów handlowych spółki , z którymi spółka współpracuje w związku z promocjami i innymi formami akcji marketingowych lub podmiotów, z którymi spółka nawiązała współpracę w zakresie świadczenia na ich rzecz usług reklamowych. Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )