ŚRUTOWNICE RBC

PRZELOTOWE ŚRUTOWNICE Z PRZENOŚNIKIEM STOŻKOWYM

Przelotowe oczyszczarki wirnikowe z przenośnikiem stożkowym z serii RBC to urządzenia mające szerokie zastosowanie w oczyszczaniu zewnętrznych powierzchni detali o cylindrycznych kształtach takich jak: rury, butle i inne. Urządzenie wyposażone jest przenośnik stożkowy, na którym obywa się ciągły transport detali. Element jest przemieszczany wzdłuż komory roboczej oraz obracany wokół własnej osi dzięki czemu detal jest równomiernie omiatany przez ścierniwo. Ilość zastosowanych turbin uzależniona jest od ilości oraz stopnia skomplikowania obrabianych detali.

Wyposażenie specjalne:

 • LONG LIFE – wyposażenie dające możliwość pracy na śrucie ostro krawędziowym
 • ATEX – wyposażenie dla aluminium
 • INVERTER – płynna zmiana obrotów turbiny
 • PLC – sterownik dotykowy
 • RC – specjalne urządzenie do dokładnego czyszczenia ścierniwa

Zastosowanie RBC w przemyśle:

 • Butle gazowe LPG
 • Butle na gazy techniczne
 • Rury
 • Pręty
 • i wiele innych

Galeria:

Video:

POTRZEBUJESZ OFERTY?

  Administratorem danych osobowych jest firma SHOT BLASTING Sp. z o.o. z siedzibą przy Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności SHOT BLASTING Sp. z o.o. Wyrażam zgodę ( zgoda wymagana )

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( w tym adresu e-mail oraz numeru telefonu) przez SHOT BLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 , w celu korzystania z prowadzonej przez spółkę usługi „Newsletter". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter".- Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez SHOTBLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych pochodzących od spółki oraz od partnerów handlowych spółki , z którymi spółka współpracuje w związku z promocjami i innymi formami akcji marketingowych lub podmiotów, z którymi spółka nawiązała współpracę w zakresie świadczenia na ich rzecz usług reklamowych. Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )