Postarzarka CALEIDOSLINE

Urządzenie CALEIDOSLINE jest kompletnie automatyczną maszyną do postarzania płyt, kostki betonowej, kamienia. Maszyna może być zainstalowana bezpośrednio w już istniejącej linii pomiędzy windą rozpiętrowującą a urządzeniami do układania warstw na palecie i pakowania. Dzięki kompaktowemu projektowi urządzenia może być ona wbudowana praktycznie w każdą istniejącą linie do suszenia lub zainstalowana jako oddzielne niezależne urządzenie, które może być wyposażone w stacje rozładunku i załadunku palety. Rozładunek i załadunku odbywa się za pomocą odpowiednich chwytaków zasilanych pneumatycznie lub hydraulicznie z opcjonalnymi strefami VACUM, pozwalającymi na podciśnieniowe chwytanie części lub całości warstwy kostek.

Postarzarka została zaprojektowana tak, aby czas cyklu (jednej warstwy) trwał pomiędzy 13 a 17 sekund w zależności od efektu postarzenia jaki chcemy uzyskać i materiału z jakiego wykonany jest produkt. Dzięki odpowiedniej konstrukcji maszyna nie powoduje dodatkowego zużywania się blatów produkcyjnych, ponieważ zanim rozpocznie się proces, warstwa zostaje podniesiona oraz przeniesiona z blatu w miejsce dokonywania procesu starzenia. Po procesie warstwa jest ponownie odkładana na blat produkcyjny. Materiał, który jest pozostaje wytrącony z procesu starzenia spada na dół urządzenia przez kraty i jest gromadzony w specjalnie do tego przeznaczonym wymiennym pojemniku. Efekt starzenia jest osiągany mechanicznie i dotyczy on całej powierzchni kostki jak i jej obrzeży.

Katalog:

POTRZEBUJESZ OFERTY?

    Administratorem danych osobowych jest firma SHOT BLASTING Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą przy ul. Reja 14, 55-010 Radwanice (k. Wrocławia). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności SHOT BLASTING Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę ( zgoda wymagana )

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( w tym adresu e-mail oraz numeru telefonu) przez SHOT BLASTING Sp. z o. o. Sp. K. i SHOT BLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-78-40 , w celu korzystania z prowadzonej przez spółkę usługi „Newsletter". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter".- Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez SHOT BLASTING Sp. z o. o. Sp. K. i SHOTBLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-78-40 dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych pochodzących od spółki oraz od partnerów handlowych spółki , z którymi spółka współpracuje w związku z promocjami i innymi formami akcji marketingowych lub podmiotów, z którymi spółka nawiązała współpracę w zakresie świadczenia na ich rzecz usług reklamowych. Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )