KABINO SUSZARKI – OTWARTE STREFY – LINIE

DO MALOWANIA NA MOKRO

Wysokiej klasy, przemysłowe lakiernie. Proponujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie od prostych ręcznych kabin do kompletnych automatycznych linii do malowania mokrego, jak również całego osprzętu. Dzięki szerokiej gamie produktów mamy możliwość zaproponować prostą kabino-suszarkę do ręcznej obsługi, a także skomplikowane technologiczne linie z różnorodnymi systemami transportu. Specjalizujemy się głównie w zaawansowanych technologicznie liniach. Gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność naszych produktów.

Produkty:

 • Kabiny do ręcznego malowania
 • Kabino-suszarki
 • Kabiny z różnymi typami filtracji oraz przepływu powietrza
 • Linie do automatycznego malowania mokrego
 • Kompletne linie do śrutowania i malowania blach i profili
 • Otwarte strefy do malowania dużych konstrukcji
 • Piece
 • Przygotowanie powierzchni mechaniczne oraz chemiczne

POTRZEBUJESZ OFERTY?

  Administratorem danych osobowych jest firma SHOT BLASTING Sp. z o.o. z siedzibą przy Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności SHOT BLASTING Sp. z o.o. Wyrażam zgodę ( zgoda wymagana )

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( w tym adresu e-mail oraz numeru telefonu) przez SHOT BLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 , w celu korzystania z prowadzonej przez spółkę usługi „Newsletter". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter".- Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez SHOTBLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych pochodzących od spółki oraz od partnerów handlowych spółki , z którymi spółka współpracuje w związku z promocjami i innymi formami akcji marketingowych lub podmiotów, z którymi spółka nawiązała współpracę w zakresie świadczenia na ich rzecz usług reklamowych. Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )