Komora śrutownicza

Najwyższej jakości ręczne kabiny do śrutowania austriackiej produkcji RAGA Strahltechnik GmbH. Wyrafinowane komory dające wiele możliwości. Kabiny dopasowujemy do wymagań klienta. Kabiny wyposażone są w pełną recyrkulację ścierniwa oraz profesjonalny system wentylacyjny. Wykonujemy również modernizacje używanych komór śrutowniczych tak, aby spełniały aktualnie obowiązujące przepisy BHP i ochrony środowiska. Optymalizujemy nasze rozwiązania, aby osiągnąć najlepszy stosunek ceny do jakości.

Produkty:

 • Śrutownice ręczne
 • Filtry do zewnętrznej i wewnętrznej zabudowy certyfikowane – ATEX
 • Podłogi zgarniające zbudowane na bazie profili Al
 • Profesjonalne oświetlenie kabiny
 • Konstrukcja samonośna bez użycia konstrukcji stalowej
 • Najwyższa jakość w Europie

POTRZEBUJESZ OFERTY?

  Administratorem danych osobowych jest firma SHOT BLASTING Sp. z o.o. z siedzibą przy Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności SHOT BLASTING Sp. z o.o. Wyrażam zgodę ( zgoda wymagana )

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( w tym adresu e-mail oraz numeru telefonu) przez SHOT BLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 , w celu korzystania z prowadzonej przez spółkę usługi „Newsletter". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter".- Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez SHOTBLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-35-46 dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych pochodzących od spółki oraz od partnerów handlowych spółki , z którymi spółka współpracuje w związku z promocjami i innymi formami akcji marketingowych lub podmiotów, z którymi spółka nawiązała współpracę w zakresie świadczenia na ich rzecz usług reklamowych. Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )