ŚRUTOWNICE CWB

PRZELOTOWE ŚRUTOWNICE Z SIATKĄ STALOWĄ

Przelotowa oczyszczarka wirnikowa typu CWB przeznaczona jest do oczyszczania płaskich elementów ułożonych na przenośniku z siatki stalowej. Turbiny umieszczone są poprzecznie do kierunku ruchu elementów, pod kątem, w górnej i dolnej części maszyny, tak aby strumienie ścierniwa krzyżowały się w obszarze komory roboczej. Komora wlotowa i wylotowa zabezpieczona jest przed wypadaniem ścierniwa układem gumowych, trudnościeralnych kurtyn. Zanieczyszczone ścierniwo zbierane jest na dnie kabiny i transportowane za pomocą przenośnika kubełkowego do separatora, gdzie następuje oczyszczanie ścierniwa. Oczyszczone ścierniwo zawracane jest do zbiornika zasobowego, zasilającego turbiny, pył transportowany jest na wkłady filtra patronowego, gdzie zostaje zatrzymany. Na wylocie urządzenia znajdują się dodatkowe dmuchawy mające na celu oczyszczenie detali z pyłu oraz resztek ścierniwa. Śrutownice z serii CWB to specjalistyczne urządzenia mające szerokie zastosowanie w obróbce aluminium, elementów ze stali nierdzewnej, odlewów i innych detali. Ilość zastosowanych turbin uzależniona jest od wersji maszyny oraz od potrzeb klienta.

Wyposażenie specjalne:

 • LONG LIFE – wyposażenie dające możliwość pracy na śrucie ostro krawędziowym
 • ATEX – wyposażenie dla aluminium
 • INVERTER – płynna zmiana obrotów turbiny
 • PLC – sterownik dotykowy
 • RC – specjalne urządzenie do dokładnego czyszczenia ścierniwa

Zastosowanie CWB w przemyśle:

 • Odlewnie aluminium
 • Elementy ze stali nierdzewnej
 • Oczyszczanie narzędzi w procesie lutowania przemysłowego
 • i wiele innych

POTRZEBUJESZ OFERTY?

  Administratorem danych osobowych jest firma SHOT BLASTING Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą przy ul. Reja 14, 55-010 Radwanice (k. Wrocławia). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności SHOT BLASTING Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę ( zgoda wymagana )

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( w tym adresu e-mail oraz numeru telefonu) przez SHOT BLASTING Sp. z o. o. Sp. K. i SHOT BLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-78-40 , w celu korzystania z prowadzonej przez spółkę usługi „Newsletter". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter".- Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez SHOT BLASTING Sp. z o. o. Sp. K. i SHOTBLASTING Sp. z o. o. Aleja Kalifornijska 14, 55-020 Rzeplin NIP 896-153-78-40 dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych pochodzących od spółki oraz od partnerów handlowych spółki , z którymi spółka współpracuje w związku z promocjami i innymi formami akcji marketingowych lub podmiotów, z którymi spółka nawiązała współpracę w zakresie świadczenia na ich rzecz usług reklamowych. Wyrażam zgodę ( zgoda dobrowolna )