NEWSLETTER SHOT BLASTING 12-2019

Do końca roku 2019, zespół inżynierów serwisu SHOT BLASTING planuje zakończyć montaż dwóch dużych śrutownic w Polsce. Pierwsze urządzenie – maszyna zawieszkowa OMSG Group CAPRI 20-30 H22 została sprzedana do firmy specjalizującej się w produkcji przyrządów do traktorów i elementów spawanych. Oczyszczarki wirnikowe OMSG Group zaczynają panować w zakładach ceniących sobie jakość i powtarzalność procesu produkcyjnego z obszaru branży rolniczej w Polsce.

Maszyna w swojej specyfikacji zawiera m.in. pakiet Evolution & Service / INDUSTRY 4.0 oraz falowniki ABB które pozwalają na płynną regulacje prędkości obrotów turbin (dla elementów z cienkiej blachy).

Drugie urządzenie – maszyna przelotowa z przenośnikiem rolkowym OMSG Group LAUCO 250 PR 400, która pozwala na obróbkę wszystkich profili handlowych i blach do szerokości 2500 mm. Odstęp pomiędzy rolkami przenośnika jest zmniejszony do 400mm, dlatego wprowadzane do maszyny mogą być też krótsze elementy (np. wypałki blach). Urządzenie zapewnia uzyskanie dużych wydajności dzięki zastosowaniu turbin 6 x 15 kW. Turbiny umieszczone są poprzecznie do kierunku wprowadzania detali do komory roboczej, pod kątem.

Prędkości czyszczenia jakie można uzyskać na maszynie OMSG Group LAUCO 250 PR 400 w przypadku profili wynoszą 0,7 m/min, a dla blach 1,0 m/min (obróbka do klasy czystości SA 2½).

 

Za nami 4. edycja Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week 2019.

W tym roku na targach WIW odbyło się wiele ciekawych wydarzeń m.in. konferencja „Instrumenty Przemysłu 4.0” i święto lakiernika w strefie Stowarzyszenia Lakiernictwa Przemysłowego, którego jednym z członków jest nasza firma.

Dziękujemy wszystkim klientom za ciekawe rozmowy i odwiedzenie naszego stoiska. Zapraszamy za rok na kolejną edycję targów.